نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: رابطه با جاری

1183
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43870
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه با جاری

سلام من سه سال اذدواج کردم و پنج تا جاری دارم.وساطت اذدواج ما را برادر همسرم کرد و باعث این امر خیر شد.همسرم آزمون استخدامی داد و اومد تهران و خونه مجردی نگرفت و رفت خونه برادراش می موند..ولی بعدش کم کم مشکلات زندگی شروع شد و زن بردار همسرم خیلی خیلی اذیت می کرد .از دخالت در روابط زناشویی تا مسائل اتاق خوابی و...خداروشکر همسرم الان خیلی خیلی بهتر شده.ولی هنوز خودش رو مدیون اونا میدونه.مشکل من فقط این نبود.جاریای دیگه هم فضولی میکردن و همسرم میگفت بخاطر من چیزی نگو.اونا هم بهم تیکه میانداختند و میگفتن ما همسرت رو نگه داشتیم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : رابطه با جاری

نقل قول نوشته اصلی توسط nooor31 نمایش پست ها
    سلام من سه سال اذدواج کردم و پنج تا جاری دارم.وساطت اذدواج ما را برادر همسرم کرد و باعث این امر خیر شد.همسرم آزمون استخدامی داد و اومد تهران و خونه مجردی نگرفت و رفت خونه برادراش می موند..ولی بعدش کم کم مشکلات زندگی شروع شد و زن بردار همسرم خیلی خیلی اذیت می کرد .از دخالت در روابط زناشویی تا مسائل اتاق خوابی و...خداروشکر همسرم الان خیلی خیلی بهتر شده.ولی هنوز خودش رو مدیون اونا میدونه.مشکل من فقط این نبود.جاریای دیگه هم فضولی میکردن و همسرم میگفت بخاطر من چیزی نگو.اونا هم بهم تیکه میانداختند و میگفتن ما همسرت رو نگه داشتیم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

به نظر می رسه این موضوع انرژی روانی زیادی رو از شما می گیره انرژی که باید صرف کارهای مهمتر بشه ، بیهوده به هدر میره و میتونه برای رابطه شما با همسرتون هم مخرب باشه .
    دوست عزیز دقت کنین که اگر شما بخواین بخاطر رفتار اونها با همسرتون وارد بحث بشین این مشکلات افزایش بیشتری پیدا میکنه چون همسرتون فکر می کنند که شما رفتار جاری هاتون رو به زندگی مشترک ترجیح میدین بهتره در کنار احترامی که برای همسرتون قائل هستید سعی کنید از گلایه از رفتار جاریهاتون خوداری کنید و بدونید که همسر شما تنها مسئول رفتارهای خودشون هستند و مسئولیتی در قبال رفتارهای خانوادش نداره و بهتره موضوع دخالت جاریهاتون توی مسائل شخصی زندگی تون رو به همسرتون در احترام عنوان کنین و از ایشون بخواین در احترام خودشون این مشکلات رو به خانوادش عنوان کنه و سعی کنه دخالت های اونهارو در زندگیتون اثر گزار نکنه
    دخالت جاریهاتون موضوعی هست که بهتره در احترام با یکدیگر در موردش صحبت کنین اما دقت کنید که تمرکز بر رفتارهای جاریتان به زندگی مشترک شما کمک نمیکنه
    به نظر میرسه که ناراحتی شما از واکنش های همسرتون نسبت به رفتار جاری هاتون به وجود اومده در این مسیر همسرتون با داشتن یک مدیریت بهتر می تونند مشکلات پیش اومده رو برطرف کنند .
    سعی کنین زمانی که با جاریهاتون کنار یکدیگر قرار دارین چه به صورت تلفنی و چه حضوری از قهر ، بحث و دعوا ، مقایسه ، صحبت در مورد مسائلی که زمینه ناراحتی شمارو فراهم میاره خوداری کنین و سعی کنین بر روابط خودتون تمرکز داشته باشین تا بتونید نتیجه گیری بهتری داشته باشین.
    درواقع از کانون توجه قرار دادن رفتار دیگران باید پرهیز کنید و سعی کنید با مدیریت دو گانه مشکلات به وجود اومده رو حل کنید
    ویرایش توسط Saltanat : 05-05-2020 در ساعت 11:16 PM

3. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : رابطه با جاری

سلام به شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل احترام می باشد اما دقت کنید که شما مسئول رفتارها و یا نگهداشتن آنها نیستید و در این مسیر اگر منتی نیز وجود داشته باشد برای همسرتان می باشد و نه شما در کنار اینکه آنها نیز اگر مایل به این کار نبودند می توانستند در احترام این موضوع به همسر مشا بیان کنند تا ایشان برای ادامه زندگی خود تصمیم گیری دیگری داشته باشد .
    بهتر است سعی کنید از تمرکز بر دیدگاها و صحبت های دیگران خوداری کنید چون امکان اینکه بخواهید شما و همسرتان رضایت همه افراد را بدست بیاورید وجود ندارد اما می توانید در کنار احترامی که برای اعضای خانواده قائل هستید مسیر رشدی خودتان را در پیش داشته باشید .
    سعی کنید از به اشتراک گذشاتن حریم های خصوصی با دیگران خوداری کنید و در این مسیر نیز اگر مشورتی وجود دارد با مشاور انجام بدهید و حدود روابط خود را نگهدارید تا حریم زندگی شخصی شما حفظ شود .
    تمرکز زیاد شما و همسرتان بر دیدگاهای افراد باعث می شود که از مسیر اصلی خارج شوید و روابط بین شما بخاطر افرادی که هیچ یک از شما دونفر مسئول صحبت های آنها و دیدگاهایشان نیستید با مشکل مواجهه شود .

5. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد